Prekių pristatymas

Jūsų pirkiniai bus pristatyti bet kuriuo nurodytu adresu. Jūs patys galėsite nuspręsti, ar įsigytas prekes norite gauti į namus ar darbovietę. Prekės yra siunčiamos per kurjerius arba paštu. Gavę Jūsų užsakymą, paruošime prekes gabenti ir išsiųsime per kurjerius, kurie prekes Jums pristatys per 2-4 darbo dienas. Užsakius individualizuotas prekes (t.y. kvietimai, atributika su Jūsų inicialais ir kt.) pristatymo terminas ilgėja - priklausomai nuo gamybos trukmės, tiksliau sužinoti apie terminus - susisiekite su mumis: info@vestuviudirbtuves.lt. Mažesniems užsakymams taikomas (prekėms kurių svoris su pakuote iki 500 g.)  4€ prekių pristatymo mokestis siunčiant per kurjerius.
Prekes siunčiame ir į užsienio šalis. Dėl tikslesnės prekių pristatymo kainos susisiekite su mumis.
Jeigu Jums kilo klausimų, susijusių su pirkinių pristatymu, arba jei pageidaujate gauti užsakytas prekes kuo greičiau, susisiekite su mumis ir parašykite savo pageidavimus el. paštu: info@vestuviudirbtuves.lt.


Apie mus

Mes esame el. parduotuvė prekiaujanti išskirtinio dizaino prekėmis Jūsų vestuvėms . Mūsų parduotuvėje rasite įvairių stalo kortelių, vestuvinių kvietimų, palinkėjimų knygų, albumų, tam, kad padaryti Jūsų šventę išskirtine. Mūsų tikslas yra aukščiausia kokybė - prekėse, aptarnavime, pristatyme, konsultavime.

Mūsų el. parduotuvėje apsipirkti yra saugu, paprasta ir greita. Tiesiog užsiregistruokite, susidėkite savo norimas prekes į prekių krepšelį ir apmokėkite. Gavę užsakymą jį patvirtinsime ir išsiųsime Jums.

Facebook